O Akademii

Lorem impum dolor sit amet


O akademii

Nauczymy Cię programowania
i przygotujemy do pracy w Motorola Solutions


Akademia to:
  • Wyjątkowa 7 – miesięczna, bezpłatna szkoła programowania, w trakcie której nie tylko zdobędziesz dogłębną wiedzę i umiejętności wymagane w zawodzie programisty, ale także zostaniesz praktycznie przygotowany do podjęcia pracy w Motorola Solutions – poznając firmę i jej działalność od wewnątrz.
  • Prawdopodobnie jedyna szkoła programowania, w ramach której dostajesz gwarancję późniejszego zatrudnienia w jednej z największych firm technologicznych na świecie – krakowskim oddziale Motorola Solutions.
  • Unikalna szansa na zmianę swojego życia i rozpoczęcie pełnego pasji i wyzwań zawodu programisty. Szansa na przebranżowienie się, także dla osób nie  posiadających wykształcenia informatycznego/ technicznego.
  • Indywidualne wsparcie mentora na każdym etapie trwania szkolenia.
  • I wiele więcej… o szczegółach przeczytasz w opisach ścieżek Akademii oraz w regulaminie.

Kto może wziąć udział w Akademii?

  • Każdy, kto pragnie zdobyć jedną z najbardziej pożądanych na rynku pracy i rozwojowych profesji, jaką jest zawód programisty.
  • Każdy, kto nie boi się wyzwań i jest zmotywowany do osiągnięcia swoich celów.
  • Każdy, kto marzy o pracy pełnej pasji oraz nieograniczonych możliwościach rozwoju.

Akademia odbywać się będzie przez 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) przez  6-8 godzin dziennie. Szkolenie realizowane będzie w cyklach 2- tygodniowych. Przez jeden tydzień odbywać się będą wykłady i warsztaty w Motorola Solutions, następnie pod zdalną opieką mentorów przez kolejny tydzień realizowana będzie praca własna uczestników nad zadanym materiałem. 

Marzysz o pracy programisty, która ma znaczenie?

Zapisz się do Akademii i dołącz do zespołu krakowskiego oddziału Motorola Solutions. Pracując z nami będziesz tworzyć najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pomagające w tworzeniu bezpieczniejszego świata.

Rekrutacja do Akademii trwa od 27 października do 30 listopada.

Wybierz swoją ścieżkę rozwoju w Akademii:

Ambasadorzy Akademii


Elżbieta Krzych
Software Engineer,
Motorola Solutions, Kraków

Powiedzieć o niej chcieć to móc, to za mało. Elżbieta po 7 – letniej przerwie spowodowanej macierzyństwem porzuciła swoją dotychczasową karierę w spedycji by nauczyć się programowania w Akademii Codecool. Dziś jako Software Engineer w Motorola Solutions jest częścią zespołu odpowiadającego za aplikację, która dostarcza i zarządza kluczami dla interfejsu powietrznego między radiem a systemem. Elżbieta może stać się inspiracją dla wszystkich tych, którzy zgadzają się, że niemożliwe nie istnieje i że warto podążać za swoimi marzeniami, nawet jeśli oznacza to dużo wysiłku.

Adrian Bała
Software Engineer,
Motorola Solutions, Kraków

Adrian udowadnia, że humanistyczne wykształcenie może być świetnym początkiem drogi w karierze programisty. Dzięki swojemu samozaparciu, motywacji i godzinom poświęconym na naukę programowania w Akademii Codecool zupełnie się przebranżowił i w zaledwie 12 miesięcy z biura nieruchomości przeniósł się do biurowca Motorola Solutions w Krakowie. Obecnie zajmuje się aplikacją odpowiadającą za tworzenie i zarządzanie certyfikatami cyfrowymi.

PROCES REKRUTACJI


Aplikuj do akademii


KONTAKT