O Akademii

Lorem impum dolor sit amet


Akademia Programowania JAVA

Nauczymy Cię programowania
i przygotujemy do pracy w Motorola Solutions


Akademia Programowania Java to:
  • Wyjątkowa 7 – miesięczna, bezpłatna szkoła programowania, w trakcie której nie tylko zdobędziesz dogłębną wiedzę i umiejętności wymagane w zawodzie programisty, ale także zostaniesz praktycznie przygotowany do podjęcia pracy w Motorola Solutions – poznając firmę i jej działalność od wewnątrz.
  • Prawdopodobnie jedyna szkoła programowania, w ramach której dostajesz gwarancję późniejszego zatrudnienia w jednej z największych firm technologicznych na świecie – krakowskim oddziale Motorola Solutions.
  • Unikalna szansa na zmianę swojego życia i rozpoczęcie pełnego pasji i wyzwań zawodu programisty. Szansa na przebranżowienie się, także dla osób nie  posiadających wykształcenia informatycznego/ technicznego.
  • Indywidualne wsparcie mentora na każdym etapie trwania szkolenia.
  • I wiele więcej… o szczegółach przeczytasz w opisach ścieżek Akademii oraz w regulaminie.

Kto może wziąć udział w Akademii Programowania JAVA?

  • Każdy, kto pragnie zdobyć jedną z najbardziej pożądanych na rynku pracy i rozwojowych profesji, jaką jest zawód programisty.
  • Każdy, kto nie boi się wyzwań i jest zmotywowany do osiągnięcia swoich celów.
  • Każdy, kto marzy o pracy pełnej pasji oraz nieograniczonych możliwościach rozwoju.

Akademia odbywać się będzie przez 5 dni w tygodniu (od poniedziałku do piątku) przez  6-8 godzin dziennie. Szkolenie realizowane będzie w cyklach 2- tygodniowych.

Przez pierwszy tydzień uczestnicy będą samodzielnie zdobywać wiedzę z materiałów dostarczonych przez mentorów i pod ich zdalną opieką, by w kolejnym tygodniu wykorzystać ją do realizacji projektów grupowych. Część z zajęć grupowych odbywać się będzie w krakowskich biurach Motorola Solutions (Czerwone Maki 82, Kraków).

Przebieg procesu rekrutacyjnego:

1. etap: CV i pytania kontrolne

2. etap: test logiczny

3. etap: zadanie z kodowania w Javie prześlemy je po teście logicznym, czas na wykonanie zadania to 5 dni

4. etap: 11 sierpnia oraz 26 sierpnia zostanie przekazana informacja zwrotna oraz zaproszenia na zadanie grupowe i rozmowę indywidualną. Zadanie grupowe oraz rozmowy indywidualne będą odbywać się w terminie 16-31 sierpnia.

1 września – wynik rekrutacji

Selekcja aplikacji odbywa się na każdym etapie. Wyłącznie wybrani kandydaci przechodzą do kolejnych etapów rekrutacji.

Marzysz o pracy programisty, która ma znaczenie?

Zapisz się do Akademii i dołącz do zespołu krakowskiego oddziału Motorola Solutions. Pracując z nami będziesz tworzyć najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne pomagające w tworzeniu bezpieczniejszego świata.


Rekrutacja potrwa do 19 sierpnia

Przebieg Akademii: wrzesień 2022r. – marzec 2023r.

Pytania na temat kursu można przez cały czas kierować poprzez aplikację messenger: Motorola Solutions Polska | Facebook oraz mail: aplikuj@motorolasolutions.com

Miejsce Akademii Programowania: Czerwone Maki 82, Kraków

Wybierz swoją ścieżkę rozwoju w Akademii:

Ambasadorzy Akademii


Elżbieta Krzych
Software Engineer,
Motorola Solutions, Kraków

Powiedzieć o niej chcieć to móc, to za mało. Elżbieta po 7 – letniej przerwie spowodowanej macierzyństwem porzuciła swoją dotychczasową karierę w spedycji by nauczyć się programowania w Akademii Codecool. Dziś jako Software Engineer w Motorola Solutions jest częścią zespołu odpowiadającego za aplikację, która dostarcza i zarządza kluczami dla interfejsu powietrznego między radiem a systemem. Elżbieta może stać się inspiracją dla wszystkich tych, którzy zgadzają się, że niemożliwe nie istnieje i że warto podążać za swoimi marzeniami, nawet jeśli oznacza to dużo wysiłku.

Adrian Bała
Software Engineer,
Motorola Solutions, Kraków

Adrian udowadnia, że humanistyczne wykształcenie może być świetnym początkiem drogi w karierze programisty. Dzięki swojemu samozaparciu, motywacji i godzinom poświęconym na naukę programowania w Akademii Codecool zupełnie się przebranżowił i w zaledwie 12 miesięcy z biura nieruchomości przeniósł się do biurowca Motorola Solutions w Krakowie. Obecnie zajmuje się aplikacją odpowiadającą za tworzenie i zarządzanie certyfikatami cyfrowymi.

PROCES REKRUTACJI


Aplikuj do akademii


KONTAKT