Kogo szukamy?

Staże skierowane są do studentów kierunków z obszaru nowych technologii (preferowani studenci od 3. roku studiów). Trwają 12 miesięcy, a nabór prowadzimy dwa razy w roku – wiosną oraz jesienią. Łącznie co roku proponujemy staże kilkudziesięciu osobom. Poszukujemy osób ambitnych, dobrze współpracujących w grupie, znających podstawy obszarów, w których odbywa się praktyka. Od wszystkich studentów oczekujemy znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym. Podczas stażu wymagamy pracy przynajmniej na 3/5 etatu.

Dołączając do nas na staż, otrzymasz:

Umowa o pracę
Elastyczne godziny pracy
Możliwość pracy na część etatu
Atrakcyjne wynagrodzenie
Mentor
Szkolenia adaptacyjne
Wsparcie w pisaniu pracy dyplomowej
Niezbędna przestrzeń i sprzęt do pracy
Bezpłatna, prywatna opieka medyczna
Prywatne ubezpieczenie na życie
Wyjazdy integracyjne
Firmowe imprezy i koła zainteresowań (np. Liga Gokartowa, Wakeboarding)
Multisport
Brak dress code’u i nieformalna atmosfera

Jeśli podczas stażu okaże się, że świetnie nam się razem pracuje, zaoferujemy Ci współpracę jako naszemu stałemu pracownikowi. Może kiedyś to Ty będziesz przekazywać wiedzę stażystom jako ekspert(-ka) Motorola Solutions?

Prace dyplomowe

Motorola Solutions oferuje również możliwość współpracy przy pisaniu pracy dyplomowej. Nasza oferta to opieka mentorska doświadczonych programistów, realizacja niebanalnych tematów z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz praktycznych projektów z zastosowaniem biznesowym. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres email: thesis@motorolasolutions.com.

Wymiana USA

Raz w roku odbywa się wymiana w ramach nowego programu wymiany stażystów Motorola Solutions Polska-USA. Stażyści wybierani są spośród wielu osób, które zgłosiły się do udziału w programie i spędzają miesiąc z zespołami Engineering Motorola Solutions w Chicago i Schaumburgu, rozwijając nowe umiejętności i poszerzając swoje doświadczenie. Mają niepowtarzalną okazję zdobyć wiedzę na temat rozwiązań MSI opracowanych w USA (wraz z zespołami w krakowskim centrum), poznać nowe technologie, metodyki/procesy rozwoju, zrozumieć różnice i rozpoznać wspólne obszary. Relacje, które zbudują osobiście z zespołami z USA, zaowocują efektywniejszą współpracą w międzynarodowych zespołach po ich powrocie do Krakowa.
Stażyści oprócz pogłębiania swojej wiedzy, mają możliwość zwiedzenia Stanów Zjednoczonych, poznając amerykańską kulturę i nawiązując nowe znajomości.

My też zaczynaliśmy od stażu

Iga

Junior Product Designer

Izabela

Intern Software Developer

Maciej

Software Developer

FAQ – najczęściej zadawane pytania