Kultura i środowisko pracy

W Motorola Solutions zawsze okazujemy szacunek ludziom i zapewniamy równe szanse w miejscu pracy. Dotyczy to każdego człowieka, z którym mamy kontakt gdziekolwiek na świecie.
BENEFITY I ŚRODOWISKO PRACY

Siedziba Motorola Solutions w Krakowie znajduje się w nowoczesnych i ekologicznych budynkach zlokalizowanych w Krakowskim Parku Technologicznym. Praca u nas oznacza realizację ciekawych projektów, międzynarodowe kontakty, wspaniałą atmosferę.

Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, roczny system podwyżek i bonusów motywacyjnych, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i od nieszczęśliwych wypadków oraz międzynarodowy plan zakupu akcji Motorola Solutions na atrakcyjnych warunkach. Naszych pracowników wyróżniamy za innowacyjność oraz przyznajemy inne nagrody formalne i nieformalne, stanowiące często sposób uznania za szczególne wyniki lub zachowania danej osoby.

Motorola dba również o wszechstronny rozwój swoich pracowników. Firma wspiera finansowo osoby pragnące podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, oferuje szereg szkoleń online oraz dostęp do biblioteki. Pracownicy mają również możliwość korzystania z karty Benefit Multisport, gry w piłkarzyki czy siatkówkę na boisku znajdującym się obok firmy, prężnie działa także u nas Fundusz Socjalny. Z jego inicjatywy corocznie bawimy się na piknikach rodzinnych, poznajemy na wyjazdach integracyjnych (paintball, park linowy, wycieczki górskie, SPA, itp.), organizujemy Mikołajki dla dzieci, korzystamy z aktywności sportowych (piłka nożna, narciarstwo, kolarstwo), rozwijamy swoje hobby w kołach zainteresowań (fotografia). Mamy również możliwość korzystania z szeregu zniżek w sklepach, restauracjach, etc. To jednak nie wszystko. Potrafimy nie tylko świetnie razem pracować, ale i miło spędzać wolny czas. Spontanicznie organizowane spotkania przy okazji zakończenia projektu, urodzin pracowników czy awansu to u nas codzienność.

ŚCIEŻKI ROZWOJU

Na całym świecie pracownicy Motorola Solutions wprowadzają w życie innowacje, które mają znaczenie w ważnych momentach. W Motorola Solutions każdy dzień stawia przed Tobą nowe, fascynujące wyzwania. Pomyślne zakończenie procesu rekrutacji oznacza początek kariery – pracę nad różnorodnymi projektami, realizację innowacyjnych pomysłów. Tylko od Ciebie zależy, w jakim kierunku będziesz się rozwijał. Oferujemy dwie ścieżki wertykalne: menedżerską oraz profesjonalną. Nasi pracownicy mogą również, w ramach ścieżki horyzontalnej, zmieniać role w zespole, projekty i obszary, w których pracują. Niezależnie od dokonanego wyboru, czeka na Ciebie szybka i fascynująca kariera!