Rekrutacja w 24h w Software Enterprise

Przeciągający się proces rekrutacyjny to najczęstszy zarzut stawiany firmom rekrutującym, dlatego Motorola Solutions wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kandydatów i  28  października organizuje 💣Rekrutację w 24h💣

Zasady są proste:

➡ Aplikujesz (tutaj: Rekrutacja w 24h-link)  pomiędzy 20 a 26 października na jedną z poniższych ról:

✔ Senior/ Lead Java Software Engineer

Stack technologiczny: Java, Spring (SpringBoot), Hibernate, Maven, JPA, Kubernetes/Docker, familiarity with Azure Cloud (or AWS)

✔ Frontend Angular Software Engineer

Stack technologiczny: Angular 8-12, Javascript/Typescript, HTML, HTML/CSS and CSS preprocessors (Sass, Less)

✔ C# Engineer for PremierOne Mobile CAD

Stack technologiczny: .Net Framework, Microsoft SQL Server, SSIS, SSRS, WCF, REST, TCP, Azure DevOps, SignalR, .Net Win forms/WPF (C#), ADO.net, XML/XSLT, ASP.net/IIS

➡ Motorola Solutions do 27 października informuje Cię o zakwalifikowaniu się do rozmowy rekrutacyjnej (część techniczna i HR, łącznie 120 minut).

➡ W czwartek 28 października spotkasz się z rekruterem technicznym oraz managerem zatrudniającym, a w ciągu 24 h od zakończenia rozmowy rekrutacyjnej  otrzymasz  feedback.

Rekrutacja w 24h dedykowana jest jednemu z flagowych projektów w Motorola Solution 👉 Software Enterprise. To miejsce, gdzie powstaje 💥CommandCentral💥 – pierwsza na świecie platforma służąca bezpieczeństwu publicznemu, zbudowana od podstaw w chmurze. CommandCentral łączy ze sobą dane, fakty oraz zdarzenia w jeden jasny obraz sytuacji, który pozwala podejmować właściwe decyzje oraz dostarczyć odpowiednią pomoc. 

CommandCentral Public Safety Unified Software Suite – YouTube

❓ Pytania na temat Rekrutacji w 24 można kierować za pośrednictwem:

👉 facebooka Motorola Solutions Polska | Facebook 

👉 mail aplikuj@motorolasolutions.com.

👉linkedin: https://bit.ly/3lViW46

Dołączajcie do wydarzenia na facebooku & linkedin, będzie tam więcej aktualności o projektach i ofertach pracy w Software Enterprise.