Dołącz do nas
i pracuj z domu
Potrzebujemy cię w Motorola Solutions

Bez nas… ludzie nie
usłyszeliby pierwszych
słów wypowiedzianych
z Księżyca przez Neila
Armstronga w 1969
roku.

Bez ciebie… nie usłyszą
o kolejnych wielkich
krokach w zakresie
bezpieczeństwa
publicznego.

Motorola Solutions
Potrzebujemy cię w Motorola Solutions.

Od teraz na zawsze z możliwością
pracy zdalnej!

Motorola Solutions to my

– światowy lider w dostarczaniu rozwiązań niezbędnych w krytycznych momentach, zapewniających łączność służbom publicznym i ratowniczym.

Tworzymy niezawodne sieci, aplikacje i usługi komunikacyjne. Dostarczamy informacje w czasie rzeczywistym za pomocą intuicyjnych, niemal niezniszczalnych urządzeń mobilnych. Stoimy za innowacyjnymi rozwiązaniami video security. Rozwijamy sztuczną inteligencję na potrzeby służb, które codziennie ratują życie ludzi. Dzięki nam komunikacja, a także całe firmy, mogą w najtrudniejszych chwilach działać bez przeszkód.

Nasze rozwiązania znajdują się w tysiącach lokalizacji i instytucji, m.in. w szkołach, transporcie publicznym, szpitalach, fabrykach, siedzibach rządowych czy na lotniskach.

O naszym
Krakowskim oddziale

Krakowski oddział Motorola Solutions, czyli Research&Development, to aż 1430 zdolnych inżynierów! Jednym z naszych projektów jest Device Cloud Engineering, który pracuje nad oprogramowaniem służącym do automatycznego i bezproblemowego zarządzania flotą tysięcy urządzeń radiowych tak, by konfiguracja i aktualizacje przebiegały bezobsługowo. Ponadto pracujemy m.in. nad projektami Astro, Dimetra, Avigilon, Command Central, Vanguard i Digital Transformation.

Chcesz mieć swój udział
Od teraz w Motorola Solutions

oferujemy pracę zdalną na stałe,
również po pandemii(niecierpliwie czekamy na jej koniec:).
Czekamy na doświadczonych
kandydatów z całej Polski!Zobacz, co (poza pracą zdalną) na Ciebie czeka: