influ

We
influenced
history

POZNAJ NAS

shape

Now
we shape
the future

POZNAJ NAS

30lat
Shape the future with us

Shape the future with us

Szukamy osób, które stale rozwijają swoje kompetencje, a w pracy ważne jest dla nich poczucie misji. Nasze rozwiązania służą wyższym celom: lądowanie na księżycu, komunikacja w służbach ratunkowych i mundurowych. Tam byliśmy i jesteśmy! Stworzyliśmy rozwiązania w zakresie komunikacji radiowej, monitoringu wideo, kontroli dostępu do obiektów oraz oprogramowania centrum dowodzenia. W Motorola Solutions rozpoczynamy nową erę bezpieczeństwa publicznego w komunikacji krytycznej.

Motorola Solutions w liczbach

2500 pracowników Motorola Solutions w Polsce

2500+

pracowników Motorola Solutions w Polsce

20000 pracowników na całym świecie w 60 krajach

20000+

pracowników na całym świecie w 60 krajach

100000 klientów w ponad 100 krajach

100000

klientów w ponad 100 krajach

7400 przyznanych i oczekujących patentów

7400

przyznanych i oczekujących patentów

Kamienie milowe Motorola Solutions

1928

Powstanie Motorola Solutions.

1930

Pierwsze radio samochodowe marki Motorola.

1943

Pierwsze na świecie przenośne radio dwukierunkowe FM.

1969

Sprzęt radiowy Motoroli przekazał pierwsze słowa z Księżyca na Ziemię.

1973

Pierwsza na świecie przenośna demonstracja sieci komórkowej.

1986

Motorola wynalazła proces poprawy jakości Six Sigma.

1991

Pierwszy na świecie wąskopasmowy cyfrowy system radiowy bezpieczeństwa publicznego.

1995

Pierwszy na świecie dwukierunkowy pager.

2000

Pierwsza na świecie próba szerokopasmowego przesyłu danych szerokopasmowych 700 MHz dla bezpieczeństwa publicznego.

2006

Profesjonalne radiotelefony cyfrowe Motorola MOTOTRBO.

2008

Pierwsza na świecie demonstracja danych LTE 700 MHz.

2011

Motorola Inc. podzieliła się na dwie niezależne spółki notowane na giełdzie: Motorola Solutions Inc. oraz Motorola Mobility.

2012

Motorola Solutions projektuje pierwsze na świecie podręczne urządzenie LTE bezpieczeństwa publicznego.

2018

Motorola Solutions wprowadza na rynek pierwszy kompleksowy pakiet oprogramowania bezpieczeństwa publicznego.

We help people be their best in the moments that matter

Nasze produkty każdego dnia tworzą bezpieczną historię. Tysiące pracowników Motorola Solutions z całego świata zapewnia bezpieczeństwo milionom: pasażerom, kibicom, uczniom, pacjentom, robotnikom. Jesteśmy prawdziwie dumni z tego, co powstaje w wyniku pracy naszych zespołów.


Poznaj wartości Motorola Solutions

Dodatkowe inicjatywy

W Motorola regularnie angażujemy się w akcje charytatywne. Zbieramy nie tylko środki finansowe, ale i wspólnie spędzamy czas na pomaganiu – sprzątaliśmy las, malowaliśmy ściany w domu dziecka oraz remontowaliśmy schronisko dla zwierząt. Organizujemy zbiórki środków m.in. dla Fundacji Pomocy Sierotom i Wdowom Po Poległych Policjantach, zbiórki ubrań i produktów spożywczych dla potrzebujących. Bierzemy również udział w programie edukacyjnym "Biznes kontra smog" skierowanym do szkół i przedszkoli.
Tworzą ją pracownicy z niepełnosprawnościami, członkowie ich rodzin oraz znajomi, a także pracownicy zainteresowani tym obszarem z punktu widzenia nauki i/lub dostępnej technologii. Celem rady jest poprawa poziomu edukacji i świadomości, dostępności w środowisku pracy oraz ogólnego poziomu zatrudnienia. Stwarzamy przestrzeń, aby pracownicy Motorola Solutions mogli nieskrępowanie i z pełnym zrozumieniem realizować swoje cele biznesowe i prywatne. Współpracujemy z pozostałymi radami biznesowymi, a także organizacjami zewnętrznymi.
Grupa powstała z inicjatywy nieheteronormatywnych pracowników. Głównym założeniem jest zwrócenie uwagi na codzienność i związane z nią problemy społeczności LGBTQ+. Naszą działalność rozpoczęliśmy od pikniku, podczas którego poznaliśmy się nawzajem i kontynuujemy ją nieprzerwanie w celu podniesienia świadomości na temat zagadnień LGBTQ+ w Polsce. Grupa jest równocześnie miejscem, gdzie osoby nieheteronormatywne mogą znaleźć wsparcie i zrozumienie. Razem chcielibyśmy pomoc naszym pracownikom oraz szerszej społeczności w Polsce w zrozumieniu siebie wzajemnie.
Wspieramy każdą osobę, która chce tworzyć innowacje. Jako pracownik Motoroli będziesz mieć możliwość projektować pionierskie rozwiązania podczas hackathonów, a także prezentować własne pomysły podczas Innovation Showcase. Zapewniamy szkolenia z najnowszych technologii i stale kształcimy w obszarze nowych wyzwań biznesowych. Organizujemy także burze mózgów dla innowatorów, którzy chcą pomóc w rozwiązywaniu problemów z różnych obszarów technologii. Zdefiniuj z nami przyszłość!
Young Professionals Groups to inicjatywa Motorola Solutions, która zwiększa możliwości rozwoju zawodowego, przywództwa i networkingu dla młodych profesjonalistów. Organizujemy spotkania z liderami organizacji, szkolenia z umiejętności miękkich i wydarzenia networkingowe na całym świecie.
To konkurs z wiedzy o IT dla uczniów i uczennic szkół ponadpodstawowych w całej Polsce, którego celem jest popularyzacja Technologii Informacyjnych oraz nauk ścisłych - w szczególności informatyki, logiki, matematyki i fizyki. Uczniowie wygrywają nagrody, które pomagają im w dalszym rozwoju w obszarze STEM.
Rada została powołana w 2013 roku i zrzesza kobiety z różnych dziedzin: Products, Software Enterprise, Sales, Services, Finanse, Learning. Jej celem jest wzmacnianie, rozwijanie i wspieranie kobiet zatrudnionych w Motorola Solutions w obszarach nauki programowania, mentoringu, networkingu i aktywnościach filantropijnych.
Zespół Wellbeing Poland został stworzony w 2021 roku przez pełnych pasji pracowników MSI. Współpracujemy z kilkoma działami, aby regularnie dostarczać informacje o dobrym samopoczuciu, organizujemy warsztaty dla menedżerów i pracowników, odpowiadamy na potrzeby i pomysły. W 2022 roku program Motorola Wellbeing został wyróżniony spośród około 30 pracodawców w konkursie „Best of Wellbeing 2021” organizowanym przez Wellbeing Institute.
Otwarta konferencja o zwinnych metodach zarządzania stworzona w 2009 roku przez pasjonatów i ekspertów Agile z Motoroli z całego świata. Na dotychczasowych edycjach Agile Swarming gościliśmy prelegentów takich jak Arie van Bennekum (współtwórca Agile Manifesto), Joseph Pelrine (Agile Psychologist | Master Agile Advisor & Coach), Jurgen De Smet (Agile & Lean (Executive) Coach).
Aktywność fizyczna to hobby wielu z nas, dlatego w Motorola stworzyliśmy sekcje dla miłośników rozmaitych sportów . Gramy wspólnie w siatkówkę i piłkę nożną (Motoliga), jeździmy na rajdy rowerowe, spotykamy się na kortach tenisowych i do squasha oraz wyjeżdżamy na wakeboard. Jesteśmy zgranym zespołem nie tylko w biurze!

Skontaktuj się z nami!

+48 12 297 90 00
Czerwone Maki 82, 30-392 Kraków
pl_PLPolish