Dołącz na staż w Motorola Solutions

Sezon jesiennych targów pracy rozpoczęty, a wraz z nim rekrutacja do programu stażowego w krakowskim centrum oprogramowania.

Jeżeli dotąd nie udało Ci się z nami spotkać i złożyć aplikacji podczas targów pracy Jobicon czy Absolvent Talent Days nic straconego!

Do 12 listopada przyjmujemy aplikacje poprzez link:

Internship 2019 

Od kandydatów oczekujemy ukończenia studiów o profilu ścisłym (np. telekomunikacja,  informatyka,  matematyka stosowana), znajomości technologii w zależności od stanowiska oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego.

Ponadto przede wszystkim liczy się dla nas gotowość do uczenia się nowych rzeczy, zaangażowanie i kreatywne podejście w podejmowanych wyzwaniach zawodowych.

Jeżeli jesteś:dostępny na przynajmniej 3/5 etatu oraz studiujesz co najmniej na 3 roku studiów  prześlij nam swoją aplikację! 

Oferujemy zatrudnienie w oparcio umowę o pracę.

Motorola Solutions stawia na młodych ludzi! Dlatego staż u Nas to idealny sposób rozpoczęcie swojej kariery w IT. Jeżeli chcesz zdobyć doświadczenie w dużej międzynarodowej firmie i masz solidne podstawy zwłaszcza C#, JavaScript, Linuxa, a także metod testowania oprogramowania to idealne miejsce dla Ciebie.

Motorola Solutions  liderem w branży telekomunikacyjnej, powstałym w 1928 roku. W Polsce posiadamy siedzibę w Krakowie i Warszawie. Nasze Centrum w Krakowie to jeden z czołowych ośrodków Motoroli na świecie, gdzie obecnie pracuje ponad 1700 osób, w tym 1300 inżynierów. Globalnie zatrudniamy ponad 17000 pracowników w 65 krajach. Z naszych produktów korzystają policjanci, strażacy, wojsko, służby specjalne, firmy transportowe i energetyczne na całym świecie.